Angola

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Angola

Nieruchomość na sprzedaż w Angoli

Angola to kraj w południowej Afryce. Luanda to stolica.

Graniczy z północą z Republiką Konga, na wschodzie z Zambią i na południu z Namibią. Enklawa Kabindy jest również częścią kraju.

Angola jest bardzo ważnym krajem dla kontynentu afrykańskiego, ponieważ jest trzecim co do wielkości producentem ropy. Nawet rynek nieruchomości jest z tym związany, w rzeczywistości ceny nieruchomości na sprzedaż w Angoli podążają za trendem cen ropy iw rezultacie znajdujemy wysokie ceny, które zniechęcają zagranicznych inwestorów, którzy chcą kupić nieruchomość na sprzedaż w Angoli .

Odsetek nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w Angoli, które zostały faktycznie sprzedane, jest tak mały w porównaniu z całkowitą liczbą nieruchomości sprzedawanych na rynku, a wynikowy odsetek wynosi 0%.

Aby pomóc rynkowi mieszkaniowemu w Angoli zbudowano kilka kompleksów mieszkaniowych, które spotkały się z dużym popytem.

Nabywcami nieruchomości na sprzedaż w Angoli są głównie firmy, które potrzebują dużej liczby jednostek, aby pomieścić swoich pracowników.

W ostatnich latach dzięki nieznacznie obniżonej cenie ropy i ciągłej walce z korupcją ze strony rządu pozwoliło to na pewien rozwój rynku nieruchomości, który zaczął przyciągać coraz więcej zagranicznych nabywców chcących wykorzystać tę okazję do zakupu nieruchomość na sprzedaż w Angoli.

Do najciekawszych miast w Angoli, gdzie należy szukać nieruchomości na sprzedaż, należą Luambo, Bié, Huambo, Moxico, Kwanza Sul, Lobito i Uíge.

  •  
    Przeprowadzka do Angoli. Ekspatriuj i mieszkaj w Angoli

        Ciepło jest odczuwalne, a teraz jesteśmy w samym sercu sezonu letniego. Są tacy, którzy szukają chłodniejszego miejsca i ci, którzy chcą w pełni cieszyć się słońcem i morzem. Ale jeden element jest wspólny dla wszystkich: znalezienie miejsca, które pasuje do Twoich potrzeb. Jak wiecie, ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Stan: NOWY NIE POZOSTAŁE DANE TECHNICZNE Parter: 1 apartament, 1 kuchnia z dozownikiem i 1 wspólna sala 1 piętro: 2 apartamenty i 1 pokój dzienny...
Cod. 22323

Sprzedaż Teren rolniczy, Angola, Luanda, Luanda, ..

Reserved negotiation
Sprzedaż
Teren rolniczy

500000 m²
Grunty na sprzedaż
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB